Deze website maakt gebruik van cookies. Bij het raadplegen gaat u akkoord met het gebruik van cookies.
Beleid voor gebruik en blokkering

Cumuleo: De barometer van de cumul van mandaten

Transparantie is de brandstof van de Democratie

Version française Creëer een Cumuleo-account Inloggen
U bent hier:
Cumuleo »
Mandatarissen in gebreke »
Niet ingediende mandatenlijst in 2004

Niet ingediende vermogensaangifte in 2004

De lijst van de mandatarissen die hun vermogensaangifte in 2004 niet ingediend hebben.

NEW : Personaliseer dit klassement (partij, jaar en taal van de mandatarissen)






Het is mogelijk dat de klassementen op basis van de partijen van de mandatarissen in gebreke niet compleet zijn voor 2016 (de partij van de nieuwe mandatarissen nog niet toegevoegd zijnde).



























Creëer een gratis Cumuleo-account om dit klassement te kunnen personaliseren

Beschikt u al over een Cumuleo-account? Sluit u aan


512 mandatarissen zijn opgenomen in deze categorie.

Abid Fatima (PS) - 1000 BRUXELLES
  • Zie de gedetailleerde fiche van Fatima Abid
  • Abrams Luc (Open VLD) - 2550 KONTICH
    Voorbeeld(en) van door Luc Abrams uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Schepen - Gemeente Kontich
    • Zaakvoerder - Abrams & Co VOF
    • Afgevaardigd bestuurder - AGB Kontich
    • Zie de gedetailleerde fiche van Luc Abrams
    Abrassart Guy (MR) - 6593 MOMIGNIES (Macquenoise)
  • Zie de gedetailleerde fiche van Guy Abrassart
  • Abs Albert (MR) - 1325 CHAUMONT-GISTOUX (Dion-Valmont)
    Voorbeeld(en) van door Albert Abs uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Gemeenteraadslid - Gemeente Chaumont-Gistoux
    • Lid politieraad - Politiezone Ardennes brabançonnes
    • Bestuurder - SEDIFIN
    • Zie de gedetailleerde fiche van Albert Abs
    Adam Jan - 2900 SCHOTEN
    Voorbeeld(en) van door Jan Adam uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Bestuurder - FINEG nv
    • Bestuurder - Directeur - Gemeentelijk Havenbedrijf Antwerpen
    • Bestuurder - Inter-Regies
    • Zie de gedetailleerde fiche van Jan Adam
    Adam Patrick (PS) - 6831 BOUILLON (Noirefontaine)
    Voorbeeld(en) van door Patrick Adam uitgeoefend(e) manda(a)t(en) in 2004:
    • Bestuurder - Association Intercommunale d'oeuvres médico-Sociales du Centre-Luxembourg (Notre-Dame)
    • Bestuurder - IDELUX Financiën
    • Bestuurder - Luxembourg Développement
    • Zie de gedetailleerde fiche van Patrick Adam
    Amelynck Gerard - 8550 ZWEVEGEM
    Voorbeeld(en) van door Gerard Amelynck uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Gemeenteraadslid - Gemeente Zwevegem
    • Voorzitter raad van bestuur - Feestcomité Kappaert vzw
    • Bestuurder (raadgevende stem) - IMOG
    • Zie de gedetailleerde fiche van Gerard Amelynck
    Ampe Els (Open VLD) - 1020 BRUSSEL (Laken)
    Voorbeeld(en) van door Els Ampe uitgeoefend(e) manda(a)t(en) in 2004:
    • Parlementslid - Brussels Hoofdstedelijk Parlement
    • Bestuurslid - Jong VLD Brussel
    • Bestuurslid - VLD Brussel
    • Zie de gedetailleerde fiche van Els Ampe
    Anthuenis Johan (CD&V) - 9240 ZELE
  • Zie de gedetailleerde fiche van Johan Anthuenis
  • Arnould Bertrand (MR) - 6890 OCHAMPS
    Voorbeeld(en) van door Bertrand Arnould uitgeoefend(e) manda(a)t(en) in 2004:
    • Gemeenteraadslid - Gemeente Libin
    • Leraar
    • Bestuurder - Libin Sport
    • Zie de gedetailleerde fiche van Bertrand Arnould
    Aussems Hubert (cdH) - 4890 THIMISTER-CLERMONT
    Voorbeeld(en) van door Hubert Aussems uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Gemeenteraadslid - Gemeente Thimister-Clermont
    • OCMW-voorzitter - Gemeente Thimister-Clermont
    • Commis
    • Zie de gedetailleerde fiche van Hubert Aussems
    Backaert Dirk (Open VLD) - 9190 STEKENE
  • Zie de gedetailleerde fiche van Dirk Backaert
  • Baillière Arne - 1000 BRUSSEL
  • Zie de gedetailleerde fiche van Arne Baillière
  • Barthélemy Guy - 6680 SAINTE-ODE
    Voorbeeld(en) van door Guy Barthélemy uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Bestuurder - Intercommunale Parc naturel des Deux Ourthes
    • Zie de gedetailleerde fiche van Guy Barthélemy
    Basile Marcel (cdH) - 6540 LOBBES
    Voorbeeld(en) van door Marcel Basile uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Gemeenteraadslid - Gemeente Lobbes
    • Ondervoorzitter raad van bestuur - INTERSUD
    • Bestuurder - Relais de la Haute Sambre
    • Zie de gedetailleerde fiche van Marcel Basile
    Basilien Alain (PS) - 7387 HONNELLES
    Voorbeeld(en) van door Alain Basilien uitgeoefend(e) manda(a)t(en) in 2004:
    • Schepen - Gemeente Honnelles
    • Zie de gedetailleerde fiche van Alain Basilien
    Baudoin Claude (PS) - 6760 VIRTON
    Voorbeeld(en) van door Claude Baudoin uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Schepen - Stad Virton
    • Bruggepensioneerde
    • Voorzitter - Contact 3 asbl
    • Zie de gedetailleerde fiche van Claude Baudoin
    Baudoux Etienne (PS) - 5670 VIROINVAL (Treignes)
    Voorbeeld(en) van door Etienne Baudoux uitgeoefend(e) manda(a)t(en) in 2004:
    • Gemeenteraadslid - Gemeente Viroinval
    • Bestuurder - Intercommunale Parc naturel Viroin-Hermeton
    • Bestuurder - Médicale Treignes Sprl
    • Zie de gedetailleerde fiche van Etienne Baudoux
    Bauwens Yves (PS) - 1457 WALHAIN-SAINT-PAUL
    Voorbeeld(en) van door Yves Bauwens uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Gemeenteraadslid - Gemeente Walhain
    • Ingenieur
    • Voorzitter - Amis du Château de Walhain
    • Zie de gedetailleerde fiche van Yves Bauwens
    Beaujean Georges (PS) - 4620 FLERON
    Voorbeeld(en) van door Georges Beaujean uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Schepen - Gemeente Fléron
    • Expert comptable
    • Penningmeester - Espace Sport Fléron
    • Zie de gedetailleerde fiche van Georges Beaujean
    Beaumont Jean-Pierre (PS) - 1315 ROUX-MIROIR
    Voorbeeld(en) van door Jean-Pierre Beaumont uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Provincieraadslid - Provincie Waals-Brabant
    • Schepen - Gemeente Incourt
    • Bestuurder - ISBW
    • Zie de gedetailleerde fiche van Jean-Pierre Beaumont
    Begon Francine - 4219 WASSEIGES (Meeffe)
    Voorbeeld(en) van door Francine Begon uitgeoefend(e) manda(a)t(en) in 2004:
    • Gemeenteraadslid - Gemeente Wasseiges
    • Bestuurder - AIDE
    • Bestuurder - INTRADEL
    • Zie de gedetailleerde fiche van Francine Begon
    Benharrosh Corinne - 1083 GANSHOREN
    Voorbeeld(en) van door Corinne Benharrosh uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Directeur (N-2) - SPF Personnel et Organisation
    • Zie de gedetailleerde fiche van Corinne Benharrosh
    Benis Guy - 5537 ANHEE (Bioul)
    Voorbeeld(en) van door Guy Benis uitgeoefend(e) manda(a)t(en) in 2004:
    • Gemeenteraadslid - Gemeente Anhée
    • Voorzitter raad van bestuur - AIEM
    • Bestuurder - AISDE
    • Zie de gedetailleerde fiche van Guy Benis
    Bertrand Hilda (CD&V) - 3600 GENK
    Ook gekend onder de naam Hilde Houben-Bertrand
    Voorbeeld(en) van door Hilda Bertrand uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Gouverneur - Provincie Limburg
    • Voorzitter - Associatie Hoger Onderwijs Limburg
    • Lid - Commissie Adellijke gunsten
    • Zie de gedetailleerde fiche van Hilda Bertrand
    Beugoms Chantal - 7080 FRAMERIES
  • Zie de gedetailleerde fiche van Chantal Beugoms
  • Bex Abel (sp.a) - 3890 GINGELOM
    Voorbeeld(en) van door Abel Bex uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Schepen - Gemeente Gingelom
    • Bestuurder - Inter-Regies
    • Bestuurder - INTERELECTRA
    • Zie de gedetailleerde fiche van Abel Bex
    Bihain William - 6637 FAUVILLERS
  • Zie de gedetailleerde fiche van William Bihain
  • Bissot Michel (cdH) - 4990 LIERNEUX
    Voorbeeld(en) van door Michel Bissot uitgeoefend(e) manda(a)t(en) in 2004:
    • OCMW-voorzitter - Gemeente Lierneux
    • Zie de gedetailleerde fiche van Michel Bissot
    Bloden Roland - 4910 THEUX (La Reid)
  • Zie de gedetailleerde fiche van Roland Bloden
  • Bocart Stéphane (cdH) - 5537 ANHEE
    Voorbeeld(en) van door Stéphane Bocart uitgeoefend(e) manda(a)t(en) in 2004:
    • Provincieraadslid - Provincie Namen
    • Schepen - Gemeente Anhée
    • Landbouwer
    • Zie de gedetailleerde fiche van Stéphane Bocart
    Bombled Christophe (MR) - 5630 CERFONTAINE
    Voorbeeld(en) van door Christophe Bombled uitgeoefend(e) manda(a)t(en) in 2004:
    • Schepen - Gemeente Cerfontaine
    • Gemeenteraadslid - Gemeente Cerfontaine
    • Lid sectorcomité - INASEP
    • Zie de gedetailleerde fiche van Christophe Bombled
    Bondu Marc (MR) - 1140 EVERE
    Voorbeeld(en) van door Marc Bondu uitgeoefend(e) manda(a)t(en) in 2004:
    • Gemeenteraadslid - Gemeente Evere
    • Bestuurder - IBrA
    • Ondervoorzitter - Piscine d'Evere
    • Zie de gedetailleerde fiche van Marc Bondu
    Bonfond Daniel - 4920 AYWAILLE
    Voorbeeld(en) van door Daniel Bonfond uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Schepen - Gemeente Aywaille
    • Zie de gedetailleerde fiche van Daniel Bonfond
    Boonen Martine (CD&V) - 3950 BOCHOLT
  • Zie de gedetailleerde fiche van Martine Boonen
  • Boucher René (PS) - 6240 FARCIENNES
    Voorbeeld(en) van door René Boucher uitgeoefend(e) manda(a)t(en) in 2004:
    • Gemeenteraadslid - Gemeente Farciennes
    • Lid sectorcomité - AIE
    • Lid sectorcomité - BRUTELE
    • Zie de gedetailleerde fiche van René Boucher
    Boucique Bart (CD&V) - 2980 ZOERSEL
    Voorbeeld(en) van door Bart Boucique uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Schepen - Gemeente Zoersel
    • Zie de gedetailleerde fiche van Bart Boucique
    Bourdeaud'huy Pierre (MR) - 7911 MONTROEUL-AU-BOIS
    Voorbeeld(en) van door Pierre Bourdeaud'huy uitgeoefend(e) manda(a)t(en) in 2004:
    • Gemeenteraadslid - Gemeente Frasnes-lez-Anvaing
    • Landbouwer
    • Lid comité - Concours Foire Ath
    • Zie de gedetailleerde fiche van Pierre Bourdeaud'huy
    Bournonville Jean-Marie (cdH) - 5170 BOIS-DE-VILLERS
    Voorbeeld(en) van door Jean-Marie Bournonville uitgeoefend(e) manda(a)t(en) in 2004:
    Boux Willy (PS) - 4287 LINCENT
  • Zie de gedetailleerde fiche van Willy Boux
  • Bouyard Christophe - 6461 CHIMAY (Virelles)
  • Zie de gedetailleerde fiche van Christophe Bouyard
  • Braem Nicole (Open VLD) - 2018 ANTWERPEN
    Voorbeeld(en) van door Nicole Braem uitgeoefend(e) manda(a)t(en) in 2004:
    • Provincieraadslid - Provincie Antwerpen
    • Bestuurder - Antwerpen Congresbureau
    • Bestuurder - ARRO Antwerpen
    • Zie de gedetailleerde fiche van Nicole Braem
    Breuwer Alfred (MR) - 4802 VERVIERS (Heusy)
    Ook gekend onder de naam Freddy Breuwer
    Voorbeeld(en) van door Alfred Breuwer uitgeoefend(e) manda(a)t(en) in 2004:
    • Gemeenteraadslid - Verviers
    • Bestuurder - CHPLT
    • Commissaris - FINIMO
    • Zie de gedetailleerde fiche van Alfred Breuwer
    Brunin Hugues (cdH) - 7332 SAINT-GHISLAIN (Sirault)
    Voorbeeld(en) van door Hugues Brunin uitgeoefend(e) manda(a)t(en) in 2004:
    • Gemeenteraadslid - Gemeente Saint-Ghislain
    • Bestuurder - Centre de Santé Harmegnies - Rolland
    • Zie de gedetailleerde fiche van Hugues Brunin
    Bruynbroeck Roland - 9940 EVERGEM
    Voorbeeld(en) van door Roland Bruynbroeck uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Gemeenteraadslid - Gemeente Evergem
    • Bestuurder - IVM
    • Bestuurder - Volkshaard cv
    • Zie de gedetailleerde fiche van Roland Bruynbroeck
    Bultot Claude (PS) - 5540 HASTIERE (Hermeton-sur-Meuse)
    Voorbeeld(en) van door Claude Bultot uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Provincieraadslid - Provincie Namen
    • Burgemeester - Gemeente Hastière
    • Ambtenaar
    • Zie de gedetailleerde fiche van Claude Bultot
    Burette Martine - 5377 SOMME-LEUZE
  • Zie de gedetailleerde fiche van Martine Burette
  • Burhain Alain - 6984 LA ROCHE-EN-ARDENNE (Hives)
    Voorbeeld(en) van door Alain Burhain uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Gemeenteraadslid - Stad La Roche-en-Ardenne
    • Landbouwer
    • Bestuurder - Burhagri sprl
    • Zie de gedetailleerde fiche van Alain Burhain
    Buysse Godelieve - 9960 ASSENEDE
    Ook gekend onder de naam Godelieve Baetslé-Buysse
    Voorbeeld(en) van door Godelieve Buysse uitgeoefend(e) manda(a)t(en) in 2004:
    • Gemeenteraadslid - Gemeente Assenede
    • Bestuurder - Intercommunale Vereniging voor Crematoriumbeheer in de Provincie Oost-Vlaanderen
    • Lid politieraad - Politiezone Assenede/Evergem
    • Zie de gedetailleerde fiche van Godelieve Buysse
    Callebaut Dirk - 9260 WICHELEN
    Voorbeeld(en) van door Dirk Callebaut uitgeoefend(e) manda(a)t(en) gedurende het volgende jaar (2005):
    • Lid werkgroep Ontsluiting en Digitalisering - Commissie Cultureel Verdrag Vlaanderen Nederland
    • Bestuurder - Ename Expertisecentrum voor Erfgoedontsluiting vzw
    • Scientific co-ordinator - Europae Archaeologiae Consilium
    • Zie de gedetailleerde fiche van Dirk Callebaut
    Callewaert Luc (CD&V) - 8531 HARELBEKE (Bavikhove)
  • Zie de gedetailleerde fiche van Luc Callewaert



  • Opmerking: Voor meer informatie over de berekeningsmethode, raadpleeg de FAQ. De taalaanhorigheid van de mandatarissen is vooral gebaseerd op de taal van publicatie in het Staatsblad.



    Doel, Visie en Waarden van Cumuleo Steun de ontwikkeling van het kadaster van de publieke bezoldigingen
    Deel dit onderwerp : 

    Om een link te creëren naar deze pagina vanuit een BLOG of WEBSITE
    Kopieer en plak de volgende HTML-code:

    Om een link naar deze pagina over te dragen in een E-MAIL of een CHATBERICHT
    Kopieer en plak de volgende link:

    Niet ingediende mandatenlijst in 2004